לחצו להתקשרות:

טיפול בלייזר לאנטי אייג'ינג

האטת תהליכי הזדקנות, ובפרט הצערת פנים, היא נושא שמעורר עניין רב, ובאופן טבעי גם הביקוש לטיפולי אנטי אייג'ינג נמצא במגמת עלייה – אחת הדרכים היותר אפקטיביות ליהנות ממראה צעיר יותר ומושך יותר היא פילינג בלייזר מהדור החדש.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

היתרונות של טיפול בלייזר להצערת פנים

הצערת פנים בלייזר, ובפרט כשהיא מתבצעת בעזרת מכשור חדשני דוגמת ה-LUX 1540, מתאפיינת ב-4 יתרונות עיקריים:

  1. שינוי משמעותי – הלייזר חודר אל עומק העור, והאנרגיה הממוקדת של הקרניים מניעה תהליך של יצירת רקמות חדשות, צעירות ובריאות.
  2. מתאים לכל סוגי העור – כולל בעלי ובעלות עור כהה, שעלולים לסבול מפיגמנטציה בעקבות טיפולי הצערת פנים אחרים.
  3. מינימום תופעות לוואי – טיפול אנטי אייג'ינג עם לייזר מהדור החדש כרוך בפגיעה מינימלית בשכבת העור החיצונית, האפידרמיס, כך שכמעט ואין תופעות לוואי אחרי הטיפול. קרני הלייזר חודרות מבעד לשכבת עור זו במספר מצומצם של נקודות, שנבחרות בקפידה כך שהן מייצרות מעין מטריצה שמאפשרת הצערת פנים משמעותית גם בלי לפגוע בשגרה.
  4. טיפול בטוח – מכשירי הלייזר מהדגמים המתקדמים קיבלו את כל האישורים הנדרשים, כך שמדובר בטיפול אנטי אייג'ינג בטוח לחלוטין. עוד כדאי לזכור שמדובר בטכנולוגיה שמשמשת למטרות רבות במסגרת הרפואה (מניעת בריחת שתן, הקלה על כאבים, הצרת נרתיק שהתרחב יתר על המידה עם השנים, העלמת פטרת ציפורניים ועוד).

חשוב לציין כי טיפול אנטי אייג'ינג בלייזר אפקטיבי לא רק לגבי פנים אלא גם לאזור המחשוף, הזרועות והצוואר.

אילו שיפורים מושגים בעור הפנים בזכות טיפול לייזר?

טיפול אנטי אייג'יינג בלייזר מעודד כאמור את ייצור הקולגן, ובדרך זו ניתן לבצע הסרת נגעי עור, טשטוש צלקות (כולל צלקות אקנה, שקשה עד בלתי אפשרי להסיר בדרכים אחרות), העלמת כתמים והחלקת קמטים. באופן כללי מושג שיפור משמעותי במרקם העור, הוא הופך מוצק יותר ומתוח יותר, ובאופן טבעי ישנה האטה משמעותית בתהליך ההזדקנות של עור הפנים וההשפעות של הזמן נהיות מועטות יותר.

חשוב להדגיש כי תופעה אחרת שמתרחשת ככל שהשנים חולפות, צניחה של רקמות עור בפנים, אינה ניתנת לתיקון באמצעות לייזר – במקרים אלה הפתרון המומלץ הוא מתיחת פנים (בניתוח או עם חוטים).

כמה טיפולי הצערת עור פנים עם לייזר חדשני נדרשים?

מספר המפגשים הנדרשים עד להשגת התוצאה המושלמת ומקסימום אנטי אייג'ינג תלוי בהיקף השינוי המבוקש ובמאפייני העור: כמות ועומק הקמטים, היקף הפיגמנטציה, מספר צלקות האקנה ושטחן וכו'.

במרבית המקרים יספיקו 3-4 טיפולים בלייזר פרקציונלי כדי לאפשר הצערת עור פנים משמעותית. בין מפגש למפגש יש להמתין כחודש, כדי לאפשר לסיבי הקולגן החדשים שהגוף מייצר לבוא לידי ביטוי בדמות רקמות עור חדשות, חלקות ומוצקות, ובסך הכל תוך חצי שנה לכל היותר תיראו צעירים בשנים רבות.

איך לבחור נכון את המכון לטיפול אנטי אייג'ינג?

על-מנת שטיפול אנטי אייג'ינג בלייזר יהיה אפקטיבי באמת, חשוב מאוד לבחור נכון את המכון שבו תעברו את הטיפול – בהתאם לאיכות הציוד במקום ולמיומנות ולניסיון של הרופאים שעובדים בו.

הצוות המקצועי של המקור לטיפולים בלייזר כבר סייע למטופלות ולמטופלים רבים למצוא את המקום הטוב ביותר לעבור בו טיפול אנטי אייג'ינג, בהתאם למאפיינים הספציפיים שלהם ובפרט סוג העור והשינויים המבוקשים. נשמח להעמיד את הניסיון והידע שלנו גם לרשותכם ולעזור לכם להגיע לרופא האופטימלי מבחינתכם. הייעוץ הינו ללא תשלום וללא כל מחויבות מצדכם.