לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
העלמת סימני מתיחה בלייזר - מי מתאים לטיפול? מדוע נוצרים סימני מתיחה? הליך הטיפול והתוצאות להן ניתן לצפות בטשטוש סימני מתיחה של העור
המקור לטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר באמצעות טכנולוגיית גלי אור מומלצת בארץ ובעולם.
הסרת צלקות בלייזר - המקור למידע אודות טיפולי לייזר מתקדמים לצורך העלמת צלקות. שירותי טשטוש צלקות באמצעות מרפאות אסתטיקה מתאימות לסוג הצלקת.
הסרת קעקועים בלייזר - המקור לטיפולים להעלמת קעקועים באמצעות לייזר החל מפנייה להסרת קעקוע והתייעצות מקדימה, הליך הסרת הקעקוע והתוצאות להן ניתן לצפות בתום הטיפול
טיפולים מתקדמים להסרת שיער בלייזר - המקור טיפולי לייזר חדשניים, מומלצים והיעילים בעולם להעלמת שיער לצמיתות דרך מרפאות מתאימות בקרבת מגורכם
הסרת נימים בלייזר - המקור לטיפולים מתקדמים להעלמת נימים דרך טכנלולוגית לייזר מתקדמת בארץ ובעולם. כל מה שעליכם לדעת על פרוצדורת טשטוש נימים ברגליים ואזור הפנים באמצעות מכשירי לייזר יעילים

הסרת משקפיים בלייזר

ראיה לא טובה והליכה עם משקפיים לא חייבים להיות גזירה משמיים. מזה כעשור אנו עדים להתפתחות טיפולי הסרת משקפיים בלייזר כשמדובר על טיפולים מהירים, בטוחים נטולי כאב. תחום טיפולי הלייזר נמצא בהתפתחות מתמידה והיום יותר ויותר מרכיבי משקפיים בוחרים לוותר עליהם ולבצע הסרת משקפיים בלייזר.

מגבלות הרכבת המשקפיים

אנשים אשר מרכיבים משקפיים חשים שהם חלק בלתי נפרד מגופם, אך אין זה אומר שהם מרוצים מכך. מגבלת הראייה היא לא המגבלה היחידה של מרכיבי המשקפיים ואליה מצטרפים לפעמים גם כאבי ראש הנובעים ממשקל המשקפיים ומגבלה בפעילויות שונות אשר נוחות יותר לביצוע ללא משקפיים כמו למשל פעילויות ספורטיביות שונות כמו גלישה, רכיבה על אופניים, משחקי ספורט ועוד.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הליך הסרת משקפיים בלייזר

יתרונות הסרת משקפיים בלייזר

הליך הסרת משקפיים בלייזר מביא איתו מספר יתרונות אשר בשנים האחרונות הולכים ומתחזקים כששני היתרונות הבולטים הם הסרת המשקפיים לצמיתות ונוחות עבור המטופלים. הסרת משקפיים באמצעות לייזר מתבצעת בטיפול יחיד ולאחריו המטופל לא יזדקק עוד למשקפיים. עבור אנשים אשר חשים מסורבלים לנוכח המשקפיים מדובר על נוחות מירבית לאחר הסרת המשקפיים.

  • בדיקה מקדימה – רגע לפני שפונים למכון להסרת משקפיים בלייזר חשוב לדעת כי לא כל אחד מתאים לטיפול וכי יש לבצע בדיקת התאמה לטיפול. בבדיקת ההתאמה יבחנו את הנתונים השונים של מרכיב המשקפיים כולל מצב בריאותי ומצב העיניים לרבות מספר המשקפיים, מיפוי הקרנית ועוד.
  • יום הטיפול – אל טיפול הסרת משקפיים בלייזר יש להגיע עם מלווה- לא ניתן לנהוג לבד לאחר הטיפול. לרוב ימליצו למטופלים להימנע מאיפור (גם מייק אפ) כיומיים לפני ביצוע הטיפול. כמו כן מומלץ לפנות כשעתיים על מנת לבצע את כל הפרוצדורות שכוללות ניקוי יסודי של עור הפנים, אלחוש של אזור העיניים ועוד. הטיפול עצמו אינו כואב.
  • הטיפול – הטיפול עצמו אורך זמן קצר מאד והלייזר נוגע באזור העין לשניות ספורות כאשר בין עין אחת לשנייה ישנה הפסקה קצרה ולעתים יהיה תיקון והתאמת הראייה לאחר ביצוע הפעולה הראשונית של הלייזר בשתי העיניים.
  • לאחר הסרת המשקפיים – מומלץ מאד לפנות את יום הטיפול עצמו ולא לתכנן תוכניות. העיניים לא אמורות לכאוב אם כי הן יכולות להיות מגורות ביום הטיפול וביום שאחריו. אין לנהוג בשום פנים ואופן ביום הטיפול.

הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הסרת נימים בלייזר
העלמת נימים בלייזר
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
הסרת צלקות בלייזר
העלמת צלקות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר

מתעניינים בהסרת משקפיים?

הסרת משקפיים בלייזר הוא הליך חד פעמי אשר הצפייה ממנו היא לתוצאות מושלמות. לרוב הפונים לטיפול יש שאלות רבות בתחום ולשם כך חברת המקור לטיפולים בלייזר מרכזת את כל המידע האובייקטיבי והרלוונטי בתחום. נוסף על כך החברה מעמידה מומחים בתחום איתם ניתן לשוחח לאחר השארת פרטים באתר.