לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

פטרת ציפורניים וטיפול בלייזר

פטרת ציפורניים היא זיהום של פטרייה שנמצאת באזור הציפורניים. הפטרת יכולה להופיע בציפורניים של הידיים או הרגליים כאשר בקרב האכלוסיה הבוגרת מדובר על שיעור הידבקות של 6-8% באוכלוסייה. חשוב לציין כי למרות שלרוב נבחין פטרת ציפורניים באנשים מבוגרים, הפטרייה יכולה להופיע גם אצל ילדים ואפילו ילדים קטנים ואז יש להקפיד שבעתיים על ההגינה עבור הילדים כיוון שהם לא תמיד מבינים את משמעות השמירה עליה בעצמם.

ראה: טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מטפלים בפטרת בציפורנייים

פטרת ציפורניים היא זיהום אשר מתמקם באזור הציפורן. זיהום הפטרת יכול להיות תוצאה של גורמים שונים ובניהם תזונה שאינה מתאימה לאדם והגינה לא טובה (כמו גם הזעה מרובה ברגליים מבלי להחליף גרביים). כמו כן מרכיבים סביבתיים כמו מחייה בסביבה של עובש יכולים גם הם לעודד את היווצרות הפטרייה.

הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הסרת נימים בלייזר
העלמת נימים בלייזר
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
הסרת צלקות בלייזר
העלמת צלקות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר

ביטוי הזיהום בפטרייה

פטרת ציפורניים מתבטאת בדרכים שונות והיא יכולה להופיע הן ברגליים והן בידיים (אם כי היא נפוצה יותר באזור כפות הרגליים). הסימן הראשון לפטרת יהיה לרוב נקודה צהובה או לבנה תחת קצה הציפורן. לאחר ההופעה הראשונית (שלא כולם שמים לב אליה) הפטרייה יכולה להתפשט והיא יכולה לבוא לידי ביטוי בשינוי צבע הציפורן, הפחתת הברק שלה, קצה מעוות של הציפורן, קצוות ציפורניים מתפרקות או ציפורניים עבות. חשוב מאד להתייחס גם להופעה הראשונית של הפטרייה כיוון שלא תמיד יופיעו הסימנים המתקדמים שלה.

טיפול בפטרת בתרופות ומשחות

ישנן שיטות שונות לטיפול בפטרת ציפורניים כאשר בשנים האחרונות יותר ויותר רופאים ממליצים על טיפולי פטרת בציפורניים בלייזר. הסיבה להמלצה על טיפול פטרייה בציפורניים בלייזר היא הבעיה הגדולה ביותר של טיפול בפטרת בדרכים המיושנות. הזיהום של הפטרת נמצא עמוק בציפורניים וקשה להגיע למקור שלו, מה שגורם לטיפול התרופתי או לטיפול במשחה לארוך זמן רב, חצי שנה או יותר.

יתרונות טיפול בציפורניים בלייזר

ישנם מספר יתרונות בולטים לטיפול פטרייה בציפורניים בלייזר:

יעילות הטיפול – טיפולי לייזר לצרכים רפואיים הם יעילים מאד כיוון שהם יכולים להגיע לנקודה עצמה. במקרה של פטרת ציפורניים הזיהום יכול להיות עמוק מאד והלייזר יכול לחדור ולהגיע עד למקור ולמגר אותו.

מהירות הטיפול – טיפול פטרת בציפורניים בלייזר הוא טיפול מהיר הרבה יותר מכל טיפול תרופתי או משחה.

בטיחות בטיפול – שלא כמו משחות או תרופות אשר יכולות להביא איתן תופעות לוואי מסוגים שונים, הטיפול בלייזר הוא נקודתי ומהיר ולכן אינו כולל תופעות לוואי ומעניק את הטיפול הבטוח ביותר.

בחירת מכון טיפול בפטרייה

טיפולים בלייזר נמצאו כיעילים עבור תחומים רבים כשאחד מהם הוא טיפול בפטרת ציפורניים. על מנת לברר האם טיפול בלייזר מתאים לכם העמדנו את כל המידע הנדרש באתר ואנשי מקצוע שישמחו לייעץ לכם לאחר השארת הפרטים באתר.