לחצו להתקשרות:

הסרת נימים בלייזר

טיפולי הלייזר הם טיפולים מתקדמים ושימושיים מאד במגוון תחומים ברפואה, החל מטיפולי פטרת ציפורניים בלייזר, העלמת נימים בלייזר ועוד. נימים ברגליים הם בעיקר בעיה אסתטית והם יכולים להופיע בכל גיל. הנימים לרוב אינם פוגעים בגוף עצמו, אך הם יכולים לפגוע בביטחון העצמי ולתת תחושת אי נעימות בעת הליכה עם בגדים קצרים (כשהנימים מופיעים ברגליים) או בפגישות חשובות (כשהנימים מופיעים באזור הפנים).

מה גורם לנימים

הגורמים להיווצרות נימים בגוף כמו ברגליים, ידיים או פנים הם שונים וישנה השפעה משמעותית לגנטיקה והם מופיעים יותר אצל נשים מאשר אצל גברים. גורמים נוספים אשר משפיעים על הופעת נימים יהיו חשיפה לשמש, עמידה ממושכת על הרגליים ועבודה פיזית. על מנת לדחות את הופעת הנימים חשוב להימרח בקרם הגנה ביציאה לשמש ולשמור על תנועתיות גם בעבודה פיזית (כלומר לנסות שלא לעמוד בצורה סטטית כל היום)

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפולי העלמת נימים בלייזר

טיפול להסרת נימים בלייזר וטיפולי העלמת ורידים בלייזר נחשבים לטיפולים בטוחים לשימוש עם תוצאות יעילות ביותר של עד 80% העלמה של הנימים לאחר טיפול יחיד. אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של טיפולים בלייזר הוא הטיפול החד פעמי שמסיר את הנימים או הורידים מבלי שאלו יופיעו שוב. כלומר, כל נים או וריד שמטופל לא יחזור להופיע שוב. בעת הטיפול הלייזר קולט את ההמוגלובין שלאורך הנים או הוריד והוא פוגע בו ורק בו. הלייזר אשר פוגע בהמוגלובין חוסם את העברת הדם לאזור ובכך "ממית" את הנים או הוריד והוא לא יוכל לחזור עוד. הטיפול בטוח לשימוש והלייזר אינו פוגע באזורים אחרים מלבד הנימים או הורידים אלא במקור אשר יוצר אותם כדי שלא יחזרו עוד.

הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הסרת נימים בלייזר
העלמת נימים בלייזר
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
הסרת צלקות בלייזר
העלמת צלקות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר

 

היבט אסתטי של הנימים

הנימים יכולים להופיע באזורים שונים של הגוף כאשר הם מופיעים יותר באזורי הרגליים מאשר שאר האזורים. עם זאת, הנימים יכולים להופיע גם בידיים ואזור הפנים והם ייראו לרוב כחוטים בולטים מתחת לעור ובצבעים כחול- סגול- שחור. כבר עם הופעת הנימים הראשונים ניתן לבצע העלמת ורידים בלייזר ולהפחית בצורה משמעותית את הנזק האסתטי. שלא כמו הופעת הנימים, הופעת ורידים יכולה להוות נזק פיזי ובמקרים של הופעת ורידים מומלץ לברר אודות העלמת ורידים בלייזר.

כיצד נוכל לעזור

טיפולי הסרת ורידים בלייזר או הסרת נימים הם טיפולים יעילים מאד ואנו בחברת המקור לטיפולים בלייזר שמנו לעצמנו מטרה להביא אליכם את כל המידע הרלוונטי בתחום בצורה אובייקטיבית. על מנת לבחון האם הטיפול מתאים לכם ולמצוא את המכון הנכון ביותר לטיפול בנימים או בוורידים תוכלו להשאיר את פרטיכם ומומחה בעל ניסיון ישמח לחזור אליכם לקיום התייעצות.