לחצו להתקשרות:

העלמת סימני מתיחה בלייזר

סימני מתיחה הם סימנים על העור אשר נגרמים לאחר ירידה משמעותית במשקל (לרוב לאחר עלייה משמעותית). סימני המתיחה מופיעים פעמים רבות לאחר הלידה, אך לא רק. הסימנים עצמם יהיו לבנים או סגלגלים כשהם בעיקר מהווים מפגע אסתטי ומפריעים לתחושת הביטחון העצמי. אחד הטיפולים היעילים ביותר לטשטוש או הסרה של סימני המתיחה הוא טיפול בלייזר.

מי מתאים לטיפול הסרת סימני מתיחה בלייזר

רבים שעברו הליך של הרזיה משמעותית יכולים להעיד על סימני מתיחה שהופיעו באזורים שונים על הגוף ואין כל ספק שסימנים אלה לאחר מאמץ לירידה במשקל יכולים לפגוע במאמץ האסתטי. בעזרת טיפולי הלייזר יכול היום כל אחד לפנות לבצע טשטוש סימני מתיחה או הסרה מוחלטת שלהם.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפול בסימני מתיכה

סימני מתיחה מופיעים לאחר ירידה במשקל כאשר מדובר בתהליך של קריעה של העור. בעקבות גדילה של העור ומתיחה שלו העור שצריך לייצר רקמה חדשה ולא תמיד מספיק לעשות זאת. כאשר העור לא מספיק להתחדש נוצר "קרע" שלו ומכאן הסימן אשר נשאר על העור. סימן זה מפריע בעיקר לאחר ירידה במשקל כיוון שהעור אינו מתוח והקרע הופך לבולט. סימני מתיחה יהיו בולטים פעמים רבות לאחר ההריון בשל העובדה שהליך הימתחות העור מהיר ביותר וכך גם חזרתו, מה שמשפיע על היווצרות הקרעים.

הליך הטיפול בסימני מתיחה

טיפולי הסרת סימני מתיחה בלייזר הם טיפולים אסתטיים לא פולשניים. במהלך הטיפול מכוונת קרן לייזר לאזור סימני המתיחה וכך היא מעודדת את העור להתחדש באזור. הקרן מעודדת את ייצור הקולגן והאלסטין באזור, מה שמביא ליצירת גמישות של העור והתחדשות באזור. טיפולי טשטוש סימני מתיחה בלייזר אורכים מספר מפגשים וזאת בהתאם למצב הסימנים כמו גם בהתאם לאורך הזמן שעבר מאז שאלו הופיעו (ככל שהסימנים "צעירים" יותר כך קל יותר לטפל בהם).

תוצאות להן ניתן לצפות

כעיקרון ככל שמקדימים לבצע טיפולי הסרת סימני מתיחה בלייזר כך ניתן לצפות לתוצאות טובות יותר. כמו כן, בהתאם לסוג הסימנים, אורכם והנראות שלהם כך ניתן לצפות לתוצאות. ככל שסימני המתיחה חדשים יותר כך נוכל לצפות לתוצאות טובות יותר ולהיעלמות של הסימנים. סימני המתיחה ניתנים לטשטוש משמעותי ואף הסרה וניתן לצפות לשינוי חיובי משמעותי במראה האתסטי.

כיצד נוכל לעזור

חברת המקור לטיפולים בלייזר שמה לעצמה למטרה לסייע לאנשים אשר רוצים לעבור פרוצדורות שונות בלייזר על ידי מתן מידע אובייקטיבי ומהימן. החברה מעמידה לרשות המתעניינים בטיפולי לייזר מומחים בתחום אשר ישמחו לייעץ ולסייע. להתייעצות מקצועית מומלץ להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום טיפולי לייזר יחזור אליכם.