לחצו להתקשרות:

הסרת קעקועים בלייזר

קעקועים אלו ציורים על הגוף אשר מכוונים להישאר עליו לעולם ועד. רבים פונים לביצוע קעקועי גוף בגיל ההתבגרות או לאחר משברים אלו או אחרים בחיים וכשהם מתבגרים עולה החרטה על הקעקועים שמאתרים את גופם. הפתרון הקיים היום למצב זה הוא הסרת קעקועים בלייזר, פתרון אשר עד לא מזמן לא היה קיים או היה קיים בצורה לא אסתטית.

פנייה להסרת קעקוע

הסיבה לפניה להסרת קעקועים היא אישית מאד וכל אחד מעיד על סיבה אחרת שהובילה אותו לפעולה זו. חלק יפנו להסרת קעקוע בשל סיבות דתיות, חלק בשל חרטה וחלק בשל שינויי גוף אשר שינו את נראות הקעקוע (למשל קעקועים באזור הבטן והמותניים יכולים להשתנות במראה לאחר ההריון בשל מתיחת העור בתקופת ההריון). טכנולוגיית הסרת קעקוע בלייזר מציעה טיפול חדשני יחסית ולא כל קעקוע ניתן להסרה, מה שמציב את ההתייעצות המוקדמת כחשובה בתהליך.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

לייזר להסרת קעקועים

כיוון שטיפולי הסרת קעקועים בלייזר מיועדים להפחית את הסימנים של הקעקוע ולהשאיר עור נקי ככל שניתן, ישנה חשיבות רבה להתייעצות המקדימה. בעת ההתייעצות ייקבע האם ניתן בכלל להסיר את הקעקוע ולאלו תוצאות ניתן לצפות. בהתאם לנתונים השונים של הקעקוע עצמו ועור המטופל ייקבע גם הליך הטיפול עצמו ויינתנו הוראות טיפול למטופל. חשוב מאד להקשיב להוראות השונות כיוון שאלו ישנו את תוצאות הטיפול.

הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הסרת נימים בלייזר
העלמת נימים בלייזר
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
הסרת צלקות בלייזר
העלמת צלקות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר

הליך הסרת הקעקוע בלייזר

הסרת הקעקועים מתבצעת על ידי שימוש במכשירי לייזר מתקדמים ובמידה וניתן להסיר את הקעקוע אין זה משנה האם הוא גדול או קטן. לרוב, יומלץ למטופלים להימנע מחשיפה מרובה לשמש והימנעות ממשחות או מיטות שיזוף כחודש לפני הטיפול ותקופה קצרה לאחריו (כמו בטיפולי הסרת שיער בלייזר). במהלך הטיפול מועברת קרן לייזר אותה מכוונים לצבע והיא מפרקת את הפיגמנט מן היסוד לחלקיקים על מנת שאלו יתמוססו ויפונו עם מערכת הניקוז של הגוף. בהתאם לסוג, גודל ואזור הקעקוע ייקבעו מספר הטיפולים הנדרשים להסרה.

אלו תוצאות ניתן לקבל בתום הטיפול

טיפול הסרת קעקועים בלייזר מאפשר לבצע הסרה של קעקועים מסוגים רבים כולל הסרת קעקועי אמנות גוף, איפור קבוע ועוד. הלייזר יוצר פירוק של פיגמנט הצבע כשלאחר הטיפולים העור מתחדש באזור (כפי שהוא מתחדש בכל הגוף) ונוצר עור חדש וחלק באזור. לעתים לאחר הטיפול האזור יהיה רגיש למגע או אדמומי וכן יכולה להופיע באזור פיגמנטציה.

כיצד נוכל לעזור?

מטרת חברת המקור לטיפולים בלייזר היא לתת לכם מידע מדויק ומהימן בנושאי טיפולים בלייזר. על מנת לסייע לכם לבחור את הטיפול הנכון ביותר בתחום אספנו ידע מדויק ומהימן אודות טיפולי לייזר ואנו מעמידים לרשותכם מומחים שישמחו לענות על שאלותיכם בהשארת פרטים באתר.