לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

הצרת היקפים דרך המסת שומן בלייזר

עודף שומן היא מחלה של העולם המודרני ועל אף שרבים נוטים לחשוש מהתגובות האסתטיות שלה, הבעיות הפיזיולוגיות קשות לא פחות. כמחצית מאזרחי המדינה הבוגרים סובלים מעודף שומן ולפניהם עומדות אפשרויות טיפול שונות כשאחת היעילות היא הצרת היקפים בלייזר. תחום הטיפולים בלייזר הוא רחב ויכול להציע טיפולי העלמת נימים בלייזר, טיפולים נגד פטריות וטיפולים רבים כשכולם נמצאו יעילים ובטוחים לשימוש.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

טיפולים טבעיים להצרת היקפים

עודפי שומנים באים לידי ביטוי באסתטיקה שלנו, הם מגבילים אותנו מבחינת הלבוש ולא פעם גורמים לאי נעימות ולחוסר ביטחון עצמי. בנוסף לבעיה האסתטית עודפי השומן מגבירים את הסכנה לפתח מחלות כמו סכרת, מחלות לב, סרטן ועוד. טיפולים להפחתת השומנים יפחיתו את הסיכון למחלות השונות.

הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הסרת נימים בלייזר
העלמת נימים בלייזר
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
הסרת צלקות בלייזר
העלמת צלקות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר

טיפולים טבעיים להצרת היקפים

השומנים העודפים מהווים לא רק בעיה אסתטית כי אם בעיה רפואית ולכן רבים כל כך עוסקים בשאלת הצרת היקפים. על מנת להפחית שומנים באופן טבעי עלינו לשנות את הרגלי התזונה (מומלץ עם מומחים בתחום) ולהתחיל לעשות כושר במכונים השונים או בבית. שינוי מאזן האנרגיה לשלילי יוביל להפחתה במשקל כאשר אחת מהבעיות של דיאטות קיצוניות יכולה להתבטא בעודפי עור באזור השומן- מה שלא מופיע בטיפולי הצרת היקפים בלייזר. הטיפולים יכולים להתבצע בשילוב עם שינוי תזונתי ופעילות ספורט ולהקל על המעוניינים להיכנס לכושר (פחות שומן לסחוב) ולתת תוצאות אסתטיות טובות ומהירות.

יעילות טיפולי הצרת היקפים בלייזר

טיפולי הצרת היקפים בלייזר מגיעים למקור השומן והם מביאים מספר יתרונות בולטים על פני דיאטות למיניהן ובניהם:

מיקוד – הלייזר מאפשר לבחור את אזור הטיפול ולטפל אך ורק בשומן מבלי לפגוע ברקמות חיות וחיוניות. יעיל במיוחד לאזורים שאינם מגיבים כראוי לדיאטה או ספורט.

בטיחות – הטיפול בלייזר להצרת שומנים נמצא כיעיל ובטוח לשימוש. את הטיפול מבצע מומחה בעל ניסיון בתחום. הלייזר מסוגל לקלוט את תא השומן ולפגוע בו בלבד.

מהירות – טיפולי הצרת היקפים בלייזר יכולים לתת תוצאות טובות מאד בזמן קצר וללא השארה של עור רופף. עם זאת חשוב לדעת כי הגוף ממשיך את הליך ההיפטרות מהשומנים גם לאחר טיפול הלייזר עצמו ולכן הפחתת השומן תתבצע לאורך תקופה.

מיצוק האזור – אזור הטיפול עובר תהליך של מיצוק ובהתאם לאזור הטיפול ייקבעו מספר הטיפולים הנדרשים.

כיצד מתבצע טיפול הצרת היקפים בלייזר

טיפול הצרת היקפים בלייזר מתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה בתחום. הטיפול מתבצע כשאזור הטיפול עובר הרדמה מקומית ולכן הטיפול אינו כואב בכלל. לאחר הרדמת האזור המטפל יבצע חתך קטן באזור הבעייתי ודרכו יחדיר מתקן דק מאד הדומה לסיכה. המתקן משגר על פי החלטת המטפל קרן לייזר וזו מזהה את השומן וגורמת להמסה שלו. לאחר ההמסה של השומן הוא נקלט במערכת הלימפה אשר דואגת לשחרר אותו מהגוף על ידי מערכת ניקוי הפסולת של הגוף.

טיפולי הצרת היקפים בלייזר

חברת המקור לטיפולים בלייזר שמה לעצמה מטרה לתת לך את המידע הרלוונטי והאובייקטיבי בתחום טיפולי הלייזר. מעבר למידע ניתן ליצור קשר עם מומחים בתחום על מנת לבחור את הטיפול הנכון לך על ידי השארת פרטים באתר.