לחצו להתקשרות:

טיפול בריחת שתן בלייזר

בריחת שתן בכלל ואצל שנים בפרט היא אחת התופעות הפחות נעימות (אם לנקוט לשון צמצום והמעטה). היא כרוכה במבוכה גדולה אף שתוצאותיה סמויות מעין זרים. לצד טיפולים שמרניים, הכוללים, לדוגמה, תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן, שתכליתם היא שיפור השליטה בשלפוחית השתן, מתן תרופות המיועדות לחיזוק שרירי הסוגר, קיימת שיטה נוספת, טובה ויעילה, לטיפול בתופעה של בריחת שתן אצל נשים.

טיפול בבריחת שתן בלייזר אצל נשים בלייזר מיועדת לנשים הסובלות מדליפה קלה עד בינונית ויעילה במקרים של דליפת שתן במאמץ, שעבורה בעיקר מיועד הטיפול, דליפה של שתן אצל נשים אינה תופעה שיש להשלים עמה בשל המענה הטיפולי האפקטיבי שניתן לקבל היום ללא  צורך בהתערבות ניתוחית, ללא כאב וללא תקופת החלמה נדרשת לאחר ניתוח כפי שזה מבוצע בקופות החולים.

כמו כן על מנת להתאים לניתוח נגד בריחת שתן דרך קופות החולים השונות יש להוכיח כי מדובר במצב די מתקדם של התופעה הלא נעימה זו. רצוי וניתן למנוע דליפת שתן באמצעות טיפול מונע דליפת שתן ומצר את הנרתיק דרך טכנולוגיית לייזר מתקדמת של חברת Fotona העולמית.

ניתן לקבל מידע נוסף בהרחבה על טיפול בבריחת שתן בלייזר דרך אתר שעוסק במידע אינפורמטיבי בנושאי רפואת נשים וגניקולוגיה מתקדמת.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

סוגי בריחת שתן קיימים אצל נשים

בריחת שתן במאמץ

טיפול בלייזר לתופעה של בריחת שתן במאמץ נועד למנוע את הבריחה במקרה של עליית הלחץ התוך בטני העלול להיגרם בעת ביצוע פעולות שונות כגון : שיעול, עיטוש, יחסי מין, צחוק ועוד. דליפת שתן כרונית הנובעת כתוצאה מהיחלשות שרירי רצפת האגן מחייבים  טיפול בכלל וטיפול בלייזר בפרט.

בריחת שתן כרונית

בריחת שתן כרונית היא, כאמור, תופעה הכרוכה באי נעימות מתמשכת. המאמץ להסתיר אותה עלול, פרדוכסלית, להחמיר אותה.

בריחת שתן מעורבת

כאשר  נדרשים  לתופעה חשוב לציין, כי קיימת גם דליפת שתן מעורבת. מצב זה נוצר כשקיימים סוגים שונים של דליפת שתן ( אי נקיטת שתן משולבת) הוא עלול להיגרם בשל זיהום, צורך פתאומי בהטלת שתן, קושי להגיע לשירותים ועוד. הטיפול המוצע הוא משולב התנהגותי, תרופתי ובמקרה הצורך- ניתוחי.)

בשורה התחתונה,  הטיפול בלייזר מאפשר המשך חיי השגרה ואינו מחייב שינוי הרגלים. על פי רוב שיעור ההצלחה גבוה מאוד. היות שמדובר בבדיקה פולשנית בכלל ובאזור רגיש בפרט – תנאי הכרחי לעצם ביצוע הטיפול הוא ביצועו על ידי רופא מומחה שהוכשר והוסמך לביצועו.

נשמח במידה ותצרו איתו קשר או דרך האתר .www.urine.co.il ותקבעו מולנו תור לבדיקות מקדמיות ואבחון האם ניתן לבצע טיפול זה.