לחצו להתקשרות:

טיפול בנשירת שיער

נשירת שיער הינה תופעה רווחת מאוד, בעיקר בקרב גברים אבל גם אצל לא מעט נשים נוצרת הידלדלות מתסכלת בכמות השערות שיש על הראש. מאחר שלשיער השפעה משמעותית על המראה החיצוני ועל הדימוי העצמי, פותחו שלל שיטות לטיפול בנשירת שיער – וגם את טכנולוגיית הלייזר ניתן לרתום למטרה זו.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

איך טיפול בלייזר מפחית נשירת שיער?

נשירת שיער עשויה להיגרם עקב מגוון רחב של סיבות, שלכולן מכנה משותף – זרימה לא מספקת של דם אל שורשי השערות מובילה לנשירתם של זקיקי השיער שלא מקבלים את חומרי ההזנה החיוניים עבורם. טיפול בלייזר גורם לגירוי הקרקפת ולהרחבת כלי הדם בה. בדרך זו זורם דם רב יותר אל הזקיקים, וכן מופחתת כמות ה-DHT באזור. ה-DHT, דיהידרוטסטוסטרון, הוא תוצר של הורמון הטסטוסטרון אשר מקצר במידה ניכרת את שלב הגדילה של השערה ועל כן יש לו חלק נכבד בהתקרחות. התחדשות התאים בזכות זרימת הדם המשופרת והפחתת רמת ה-DHT מובילות לשיער חזק יותר, בריא יותר וחיוני יותר, והתוצאה: הנשירה נבלמת והאדם חוזר ליהנות משפע שיער על הראש.

איך למקסם את סיכויי ההצלחה של טיפול נגד נשירת שיער בלייזר?

טכנולוגיית הלייזר משמשת אותנו למגוון רחב מאוד של מטרות (ובהן, אגב, גם הסרת שיער מיותר…) ותמיד עושה את המצופה ממנה באפקטיביות גבוהה. גם טיפול נגד נשירת שיער עם לייזר עשוי להיות יעיל להפליא ולשפר במידה ניכרת את מצב ומראה השיער, אבל חשוב לקחת בחשבון שישנן סיבות שונות לנשירה וחשוב לטפל גם בגורמי הבעיה ולא רק בתוצאות שלה.

בהתאם מומלץ להגיע לרופאים מנוסים בתחום השיער אשר משתמשים במכשירי לייזר חדשניים לטיפולים נגד נשירה. בדרך כלל תידרש סדרה של 3 עד 10 טיפולים, ולעתים ייעזר הרופא גם בטכנולוגיית ה-RF (גלי רדיו) כדי להבטיח מקסימום שינוי לטובה.

צוות המקור לטיפולים בלייזר מכיר היטב את תחום הטיפולים בנשירת שיער וכבר עזר למטופלים רבים למצוא את הפתרון המיטבי עבורם. נשמח לסייע גם לכם – הייעוץ המקצועי ניתן ללא כל התחייבות מצדכם וללא עלות כספית.