לחצו להתקשרות:

המכשירים האיכותיים להצערת עור פנים

היום אפשר לבצע הצערת פנים אפקטיבית גם ללא ניתוח – בזכות טכנולוגיית הלייזר וטיפולי פילינג מותאמים ספציפית לכל מטופל ומטופלת. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר חשוב לבחור באופן מושכל לאיזה רופא/ה להגיע, ואחד הפרמטרים המרכזיים בבחירה הוא איכות מכשיר הלייזר שבעזרתו יתבצע הפילינג. לפניכם הדגמים האיכותיים והמקובלים בעולם לטיפולי הצערת עור הפנים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

פוטונה 4D

אחד הדגמים המובילים בתחום טיפולי הפילינג עם לייזר הוא Fotona 4D – דגם חדשני של החברה הוותיקה שמתמחה בייצור מכשור רפואי מתקדם למטרות רבות ובהן הפסקת נחירות, טיפולים דנטליים והסרת קעקועים בלייזר.

הפוטונה 4D, מכשיר הדגל של החברה, משלב 4 טכניקות וקרני לייזר באורכי גל שונים לטובת תוצאות אפקטיביות במיוחד. הצערת עור פנים עם מכשיר זה מבוססת על חימום של שכבת עור עמוקה (הדרמיס) ועל צריבה של נקודות מיקרוסקופיות בשכבת העור העליונה (אפידרמיס). פעולות אלה מקלפות רקמות עור עם קמטים, כתמים וצלקות, ובמקומן צומחות רקמות חדשות, מוצקות, מהודקות ובעלות מראה קורן ומרשים. ה-Fotona 4D נעזר גם באנרגיית אור (IPL) ומאיץ במידה ניכרת את קצב ייצור הקולגן והאלסטין.

4 הטכניקות של מכשיר לייזר איכותי להצערת פנים זה נקראות Superficial, Piano, Frac3 ו-Smooth. האימפקט שלהן כולל טשטוש צלקות (כולל אקנה), החלקת קמטוטים, העלמת פיגמנטציה, מיצוק עור הפנים והשבת הגמישות. עוד יתרון לשימוש ב-Fotona 4D הוא שלמרות שמדובר על טיפול פילינג עמוק יחסית, לא מעורב בו כאב וההחלמה ממנו קצרה מהרגיל.

פילינג לייזר עמוק CO2 – דגם ICON של חברת Cynosure

טיפול פילינג בלייזר CO2 מאפשר הצערת פנים משמעותית. אחד הדגמים המובילים בקטגוריה זו של מכשירי לייזר הוא ה-ICON של Cynosure, חברה אמריקאית שמוצריה נמצאים בשימוש בעשרות מדינות ברחבי העולם.

אורך הגל של קרני הלייזר במכשירי ה-CO2 הוא 10,600 ננו-מטר (שאגב, מתאים גם להצרת נרתיק בלייזר). עוד מאפיין חשוב הוא היותם של דגמים אלה פרקציונליים – כשמבצעים פילינג לייזר פרקציונלי הפגיעה (המבוקרת) בעור הפנים היא רק במקטעים ספציפיים שנבחרו בקפידה, ולכן תופעות הלוואי מינימליות וההחלמה לא נמשכת זמן רב, וזאת למרות שמדובר בטיפול המוגדר כ-Ablative, כלומר כזה שמקלף את רקמת העור העליונה ויוצר אפקט אנטי אייג'ינג משמעותי מאוד.

HARMONY XL PRO

עוד מכשיר לייזר איכותי להצערת פנים הוא ה-HARMONY XL PRO – הדגם המוביל של ALMA LASERS, חברה ישראלית שנחשבת לשם דבר בתחום הטיפולים האסתטיים ואשר נרכשה ב-2013 ע"י חברה סינית גדולה תמורת סכום של כרבע מיליארד דולר!

היתרון העיקרי של פילינג לייזר עם ההרמוני הוא האפשרות לבחור את הטיפול המדויק ביותר עבור כל מטופל ומטופלת, וזאת בזכות המודולריות הגבוהה של המכשיר. כך למשל ניתן להוסיף ל-HARMONY XL PRO מודול שנקרא Er:YAG – קרן לייזר באורך 2940 ננו-מטר ועל כן אידיאלית למקרים שבהם לא נדרשת חדירה אל עומק העור. בדרך זו ניתן לטפל בכתמים, להבטיח גוון עור פנים אחיד וכן להחליק קמטוטים עדינים, והכל בלי צורך בהרדמה ועם תקופת החלמה מינימלית.

אם לעומת זאת יש צורך בטיפול פילינג עמוק יותר, ניתן להוסיף להרמוני XL PRO מודול בעל קרן לייזר באורך 1064 ננו-מטר, או לחילופין להיעזר בטכנולוגיות דומות ללייזר ובמקור אור על הספקטרום האינפרא-אדום. השימוש במכשיר מתקדם זה מחייב מיומנות גבוהה וכן ניסיון רב, ולכן חשוב במיוחד להגיע לרופא/ה או למכון מקצועיים במיוחד.

על-מנת למצוא את המקום האופטימלי עבורכם בהתאם לסוג הטיפול הרצוי, מוזמנים להיעזר באנשי המקצוע של המקור לטיפולים בלייזר – הייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום.