לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

מכשירים ביתיים ותעשייתיים נגד כאב

טכנולוגיית הלייזר משמשת את הרפואה המודרנית למגוון רחב מאוד של מטרות, ואחת מהן היא טיפול בכאבים. כאב גב, כאבי ברכיים, כאבים בכתף, דלקות, פציעות ספורט – על כל סוג של כאב ניתן להקל באמצעות מכשירי לייזר, כולל דגמים לשימוש ביתי.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

איזה לייזר לטיפול בכאב מתאים לשימוש ביתי?

מכשירי לייזר ביתיים נגד כאבים הם אלה שמבוססים על טכנולוגיה שנקראת LLLT – ראשי תיבות של הביטוי Low Level Laser Therapy. קרני הלייזר שפולטים מכשירים אלה הן בעוצמה של עד 1,000 מיליוואט והמאפיינים הבולטים שלהם הם שמדובר על לייזר קר ושלא נדרשת השגחה של רופא.

ניתן, כמובן, לבחור מבין מספר דגמים מובילים של מכשירים אלה, שנקראים גם מכשירי לייזר רך, ובפרט כדאי להכיר את ה-B-Cure ואת ה-Handy Cure.

מכשיר לייזר רך B-Cure

למעשה מדובר במספר דגמים שונים, כולל אחד המיועד במיוחד לטיפול בכאב עקב פציעות ספורט, אחד שמאפשר טיפול ממוקד בכאבים בפה ובחניכיים עקב מצוקה דנטלית ואחד שמתאים לכאבים כלליים.

טיפול בכאבים בלייזר באמצעות אחד הדגמים הנ"ל, שכולם קלי משקל ונוחים לניוד, משיג תוצאות מרשימות, בעיקר בזכות האפשרות לבצע את הטיפול בבית, כשכל מה שנדרש הוא להניח את המכשיר על האזור הכואב למשך מספר דקות, פעמיים ביום.

טיפול בכאב עם לייזר Handy Cure

עוד אופציה להשגת טיפול ביתי בכאב עם לייזר היא ה-Handy Cure – מכשיר לייזר רך שעושה שימוש גם בשדה אלקטרומגנטי, באור אינפרא אדום ובאור אדום, כדי להבטיח מקסימום ריפוי לרקמות הפגועות. למכשיר זה, שהתפעול שלו פשוט ואינטואיטיבי, מספר מצבים כדי להבטיח התאמה מרבית לכל סוג כאב, החל מדלקות מקומיות, דרך כאבים כרוניים וכלה בפציעות חמורות. טיפול בכאב עם הנדי קיור מפחית את רמת הכאב, מגדיל את זרימת הדם באזור, מפוגג נוקשות של שרירים ומפחית נפיחות.

טיפול בכאבים בלייזר – מכשירים תעשייתיים

לצד המכשירים הביתיים, שכאמור מבטיחים טיפול בכאב אפקטיבי ובנוחות מרבית, ישנם גם מכשירי לייזר תעשייתיים למטרה זו.

בין המכשירים בהם נעשה שימוש במרפאות הכאב השונות ניתן לציין את ה-Laser Quant ואת ה-Dynasty VLP-1 Professional. חשוב לציין כי האופן שבו מקל הלייזר על הכאבים זהה בין אם מדובר על טיפול ביתי ובין אם מדובר על טיפול במרפאה: בכל מקרה מוגברת חדירותם של התאים באזור הפגוע לאשלגן, סידן ונתרן שמעודדים ריפוי טבעי, מואץ קצב הייצור של כלי דם חדשים שגם להם תרומה של ממש להחלמה, מוגבר ייצורן של מולקולות ATP ומשוחררים משככי כאבים טבעיים שהגוף שלנו יודע לייצר.

ההבדל בין טיפול בכאבים בלייזר שמתבצע בבית לבין טיפול במרפאה הוא הידע המקצועי של הרופאים, שמאפשר טיפולים עמוקים ואינטנסיביים יותר במקסימום בטיחות – בדומה לטיפולים אחרים שמסתמכים על טכנולוגיה מתקדמת זו דוגמת הפסקת נחירות או מניעת הזעת יתר.

איך לבחור נכון את המכשיר שהכי מתאים לכם?

למידע נוסף אודות מכשירי לייזר לטיפול בכאבים – בין אם אתם מעוניינים בדגם לטיפול ביתי ובין אם בטיפול בכאבים בלייזר במרפאה שמתמחה בכך – מוזמנים לפנות למקור לטיפולים בלייזר. הייעוץ המקצועי שלנו ניתן ללא תשלום וללא כל התחייבות מצדכם.