לחצו להתקשרות:

פילינג לייזר - כל האפשרויות

טכנולוגיית הלייזר משמשת את בני האדם למגוון רחב של מטרות – וגם כשהמטרה היא פילינג, טיפול בלייזר הוא דרך אפקטיבית מאוד שמובילה להצערת פנים של ממש. כדאי לדעת כי ישנם מספר סוגים של פילינג לייזר, וכדי לבחור מביניהם את זה המתאים לכם ביותר חשוב להגיע לרופא מקצועי ובעל יושרה, וגם להכיר את כל האפשרויות.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

איך לבחור פילינג לייזר?

ישנן 2 חלוקות מקובלות של כל אותם טיפולי פילינג בלייזר שמטרתם הצערת פנים: חלוקה אחת היא לפי עומק הפילינג, והבחירה היא בין פילינג עדין, פילינג בינוני ופילינג עמוק; חלוקה שנייה היא בין פילינג פרקציונלי לבין פילינג "רגיל".

עדין, בינוני או עמוק – איזה פילינג בלייזר אתם צריכים?

הבחירה הראשונה היא בהתאם למידת השינוי המבוקש. כשנדרשת החלקת קמטוטים צנועים, הסרת כתמים מהפנים והענקת מראה קורן יותר לעור, ההמלצה היא לבצע פילינג שטחי. הפילינג הבינוני מתאים למצבים שבהם יש צורך להגיע גם אל הדרמיס השטחי, כלומר שכבת העור שמתחת לשכבה העליונה ביותר (שנקראת אפידרמיס), וכשעל הפרק גם טשטוש קמטים משמעותיים יותר. האופציה השלישית, פילינג לייזר עמוק, מתאימה למצבים שבהם נדרשת גם העלמת צלקות, החלקת קמטים עמוקים והענקת מראה מתוח וזוהר יותר במידה ניכרת לעור הפנים. הפילינג העמוק משפיע הן על האפידרמיס, הן על הדרמיס השטחי והן על הדרמיס העמוק.

חשוב לקחת בחשבון שגם תקופת ההחלמה מושפעת מעומק החדירה של הקרניים: אחרי פילינג שטחי ההחלמה אורכת 3-4 ימים, אחרי פילינג בינוני מומלץ חופש של כשבוע ואילו פילינג עמוק מחייב פינוי של קרוב לשבועיים.

הייחוד של לייזר פרקציונלי

בחירה אחרת היא כאמור בין פילינג באמצעות לייזר "רגיל" לבין טיפול חדשני שנקרא לייזר פרקציונלי. בשיטה השנייה קרני הלייזר משוגרות רק אל נקודות נבחרות בפנים. בכל אחת מקודות אלה, אשר יוצרות מעין מטריצה, קרן הלייזר מגיעה לעומק רב יחסית, אבל בזכות העובדה שהקרניים פוגעות רק במספר מצומצם של נקודות, למרות ההשפעה העמוקה ההחלמה קצרה יותר.

כיצד עובד טיפול פילינג בעזרת לייזר?

בכל השיטות המקובלות של טיפול פילינג בלייזר השיפור במרקם הפנים והמראה הצעיר יותר מושג בזכות שתי פעולות שמתבצעות במקביל: ראשית, אנרגיית החום של קרני הלייזר מובילה לקילוף (מבוקר) של שכבת העור העליונה. שכבה זו כוללת את הפיגמנטציה המיותרת והצלקות הלא רצויות, המרקם שלה מאבד מחיוניותו עם השנים ובנוסף העור הופך פחות גמיש – והסרתה מאפשרת לשכבת עור חדשה, גמישה, חלקה וקורנת יותר מטבעה, לצמוח במקומה; הפעולה השנייה היא עידוד הגוף להגביר את קצב הייצור של חלבון בשם קולגן, שמוביל לצמיחת רקמות העור החדשות ותורם למיצוקן.

שילוב שתי הפעולות ושימוש במכשיר לייזר איכותי ומתקדם גורם לכך שהצערת עור פנים בדרך זו מניבה תוצאות חיוביות במיוחד.

איך לבחור את השיטה שהכי מתאימה לך?

מציאת שיטת הפילינג האופטימלית היא מפתח משמעותי להצלחת הצערת הפנים והעור. כדי לבחור נכון חשוב להגיע למרפאה שהכי מתאימה לך – לצוות המקור לטיפולים בלייזר ידע נרחב בתחום זה והיכרות מעמיקה עם כל הרופאים והמכונים המובילים. לאחר שעזרנו למספר רב של מטופלות ומטופלים למצוא את השיטה שסיפקה להם תוצאות מיטביות, נשמח לסייע גם לך. הייעוץ ללא תשלום וללא כל התחייבות מצידך.