לחצו להתקשרות:

פילינג בלייזר פרקציונלי

העלמת כתמים, טשטוש צלקות, החלקת קמטים ומיצוק עור הפנים – עם מכשירי לייזר מהדור החדש (Fractional Laser) ניתן להשיג שיפור משמעותי במרקם עור הפנים, ללא כאב, בלי צורך בהרדמה ועם מינימום תופעות לוואי.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

איך עובדת הצערת פנים בלייזר?

מכשירי לייזר מדגמים מתקדמים, ובהם למשל Fractional Lux 1540, משגרים את הקרניים הישר אל עומק העור, אל שכבת הדרמיס (השכבה שמתחת לשכבה העליונה, שנקראת אפידרמיס). האנרגיה הממוקדת של הלייזר גורמת לגוף של המטופלים לייצר סיבי קולגן חדשים בכמות גדולה, כך שנוצרות רקמות עור חדשות ומטבען צעירות. רקמות חדשות אלה הן ללא כתמים וקמטים או סימנים אחרים של השנים שחלפו, והתוצאה: הצערת פנים משמעותית.

האלמנט הפרקציונלי של פילינג בלייזר במכשירים החדשניים הוא שהקרניים לא משוגרות אל כל האזור בפנים שרוצים לשפר את המראה שלו, אלא רק לנקודות שמרכיבות מטריצה מדויקת, כך שמצד אחד השינוי שיחולל הטיפול יהיה ניכר לעין, ומצד שני הפגיעה בשכבת העור העליונה תהיה מינימלית.

בהתאם, לייזר פרקציונלי מהווה טכנולוגיה מהפכנית ממש – הוא מאפשר לכל גבר ולכל אישה לעבור פילינג אפקטיבי מאוד בלי כאב וכמעט ללא הפרעה לשגרה. כמו כן הטיפול נמשך זמן קצר מאוד, כחצי שעה בלבד (ועוד כ-20 דקות המתנה לפני החזרה הביתה).

אילו תוצאות ניתן להשיג עם לייזר פרקציונלי?

טיפול בלייזר פרקציונלי מאפשר הסרת צלקות (כולל צלקות אקנה), העלמת כתמי שמש וכתמי גיל, הסרת פיגמנטציה, טשטוש קמטים, החלקת קמטוטים, מיצוק עור והסרת סימני מתיחה. פילינג בלייזר מתאים לא רק לפנים, אלא גם לאזורים אחרים בגוף ובפרט לידיים, לצוואר ולבטן (העלמת סימני מתיחה בבטן היא טיפול אסתטי מבוקש מאוד).

חשוב מאוד להתאים את הטיפול לכל מטופל ומטופלת – כלומר לבחור את אורך הגל, עוצמת הלייזר ועומק החדירה בהתאם לסוג העור ולבעיה שאותה רוצים לפתור (צלקת, פיגמנטציה, קמטים, סימני מתיחה וכו').

מספר המפגשים עד לפתרון מלא ועור בעל מראה מרשים במיוחד משתנה בהתאם להיקף הבעיה. לרוב 3 עד 5 מפגשים יספקו שיפור דרמטי.

מתי אפשר לראות שיפור?

ישנם הבדלים בין אדם לאדם מבחינת קצב ייצור הקולגן אחרי טיפול בלייזר רפואי, וגם מבחינת קצב התגובה של האזור המטופל – אבל ככלל תוך 3 חודשים ממועד הטיפול האחרון השינוי לטובה יושלם. גם במהלך תקופת הטיפולים בלייזר רפואי ניתן להבחין בשיפור במרקם העור.

תופעות לוואי עיקריות של טיפולי לייזר רפואיים

בניגוד לפילינג כימי שגורם לכוויה של ממש ומחייב פינוי פרק זמן משמעותי לטובת החלמה, כשמדובר על טיפול לייזר רפואי טשטוש צלקות, הסרת כתמים ושיפורים נוספים במרקם עור הפנים מושגים עם מעט מאוד תופעות לוואי.

תופעת הלוואי העיקרית של פילינג לייזר היא אדמומיות קלה. כמו כן תיתכן תחושת צריבה, קלה אף היא, ועוד תופעה מוכרת אחרי טיפולי לייזר רפואיים היא נפיחות בפנים. אצל חלק מהמטופלים מופיעים כתמים בהירים או כהים – ובכל מקרה כל התופעות הנ"ל נעלמות מעצמן תוך מספר ימים, שגם בהם ניתן להתנהל באופן טבעי מבלי לפגוע בשגרה.

הדגשים היחידים אחרי העלמת כתמים או הסרת צלקות בלייזר פרקציונלי הם הנחת קומפרסים של קרח על הפנים במשך מספר שעות (לכיווץ כלי הדם והקטנת הנפיחות), מריחת וזלין טהור במשך שבוע עד 10 ימים, שימוש בקרם לחות לאחר מכן (באופן כללי מומלץ להעניק לעור הפנים את הלחות החיונית לו) ולהגן על האזור מפני השמש (המלצה שגם היא טובה לא רק אחרי טיפול בלייזר).

עוד כדאי לציין שהעלמת כתמים וטשטוש צלקות בלייזר הינו טיפול שמאושר ע"י משרד הבריאות וה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי), ושלייזר רפואי משמש גם למטרות חשובות אחרות ובהן בין השאר מניעת בריחת שתן, הסרת פטרת מהציפורניים וטיפול בטחורים).

איך תוכלו להיות בטוחים שהגעתם למקום הטוב ביותר עבורכם?

כאמור ישנה חשיבות רבה להתאמה אישית של הטיפול לכל מטופל ומטופלת, גם כדי שהתוצאות תהיינה הטובות ביותר האפשריות וגם כדי להבטיח מינימום תופעות לוואי. בהתאם חשוב להגיע למכון איכותי שלא רק מצויד במכשירי לייזר מהדגמים המתקדמים, אלא גם עובדים בו רופאים מנוסים ומיומנים בתפעול המכשור המשוכלל והפקת המקסימום ממנו.

הצוות המקצועי של המקור לטיפולים בלייזר עוקב באופן קבוע אחרי התחום, ומכיר היטב את כל המכונים ואת כל הרופאים. נשמח לסייע גם לכם להגיע למקום הטוב ביותר עבורכם, וזאת ללא התחייבות מצדכם וללא עלות.