לחצו להתקשרות:

פילינג לייזר

פילינג לייזר לפנים הוא דרך אפקטיבית לשיפור מראה הפנים: קילוף מבוקר של שכבת העור העליונה, באמצעות מכשיר לייזר ייעודי למטרה זו, מטשטש ולפעמים אף מעלים כתמי פיגמנטציה, צלקות אקנה ואחרות, נגעי עור, קמטוטים ובאופן כללי פגמים אסתטיים – ומעניק למטופלים חזות צעירה ומושכת.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הסוגים השונים של פילינג לייזר לפנים

פילינג בלייזר ניתן לסווג בהתאם לעומק הקילוף – כך שישנו פילינג קל, פילינג בינוני ופילינג עמוק.

פילינג לייזר לפנים מהסוג הראשון משפיע רק על שכבת העור החיצונית, האפידרמיס. בהתאם סוג זה של פילינג לפנים מתאים למטופלים צעירים שסובלים מפיגמנטציה קלה או צלקות שטחיות מאוד.

פילינג בינוני לפנים מצליח לטשטש גם כתמי שמש וקמטוטים, ואילו פילינג עמוק משפיע על שכבת העור שמתחת לאפידרמיס, שכבה שנקראת דרמיס, ועל כן מעלים קמטים עמוקים יותר, פצעי אקנה, נגעי עור ועוד.

איך פילינג בלייזר מבטיח את הצערת עור הפנים?

הצערת עור הפנים עם פילינג לייזר מבוססת על הפגיעה של קרני הלייזר ברקמות שמרכיבות את עור הפנים.

בעקבות הפגיעה מואץ קצב ייצור האלסטין והקולגן, ושני חלבונים חיוניים אלה מובילים ליצירתן של רקמות חדשות, חלקות יותר, מוצקות יותר ומהודקות יותר, ובכך מבטיחות מראה צעיר יותר.

אילו טיפולים ניתן לבצע בפילינג לייזר?

פילינג לייזר בפנים מתאים למקרים הבאים:

* צלקות ופצעי אקנה

* העלמת קמטים בפנים

* הסרת כתמי פיגמנטציה

* הצערת עור פנים בלייזר

סוגי פילינג נוספים

פילינג לייזר להצערת עור פנים הוא טיפול אפקטיבי מאוד – אבל במקרים מסוימים כדאי לבחור בסוגים אחרים של פילינג, ובכל מקרה חשוב מאוד להגיע לרופא בעל יושרה מלאה שימליץ על הטיפול המתאים ביותר לאדם הספציפי.

בין הסוגים האחרים של פילינג לפנים:

פילינג כימי – הטיפול הוא בעזרת תמיסה שאחד המרכיבים שלה הוא חומצה תלת כלורית (TCA), כשבהתאם לריכוז החומצה עומק הפילינג. ישנו גם פילינג כימי עמוק על בסיס של חומצת פנול.

פילינג ביולוגי – פילינג שמבוסס על חומצות אלפא הידרוקסיות, ושממיס את הקרטין שהוא בעצם הדבק בין שכבת העור העליונה לזו שמתחתיה.

העלמת קמטים בגלי רדיו (פילינג בגלי רדיו) – ישנן שתי טכניקות בהן ניתן להיעזר בגלי רדיו כדי לבצע פילינג, כשהאחת מתאימה בעיקר להחלקת קמטים והשנייה מבטיחה את מיצוק עור הפנים.

פילינג מכני – מעין קרצוף של עור הפנים באמצעות תכשיר קוסמטי ייעודי או עם מכשיר בעל ראש יהלום.

כמה עולה פילינג לייזר בפנים?

מחיר טיפול פילינג בפנים עם לייזר משתנה בהתאם לסוג הלייזר (כשלמשל מכשיר לייזר CO2 נחשב לאיכותי במיוחד), רמת השינוי המבוקשת (שמשפיעה על מספר המפגשים הנדרש) ואיכות המכון/הרופא.

טווח המחירים הוא 800 עד 1,000 ₪ לטיפול בודד, וכמה אלפי שקלים לסדרת טיפולים.