לחצו להתקשרות:

העלמת צלקות בלייזר

העור שלנו הוא גמיש ועובר הליך התחדשות באופן מתמיד. תפקיד התחדשות הגוף הוא להסיר את תאי העור המתים ובמקומם לייצר חדשים. הליך זה מאפשר לא פעם לסימנים על העור להיעלם, אך רק אם אלה סימנים שטחיים. לאורך חיינו אנו עושים פעולות שונות שחלקן משאירות צלקות, קטנות או גדולות כשלפעמים הצלקות יכולות להוות עבורנו זיכרון לא טוב או שהן יכולות לפגוע בנו ברמה האסתטית. היום בעזרת טיפולי לייזר ניתן להעלים במקרים רבים את הצלקות ולהיפטר מאי הנוחות.

אלו צלקות ניתן להעלים

הסרת צלקות בלייזר נותנת מענה חדש יחסית ועד לפני שנים מועטות לרפואה ולרפואה האסתטית לא היו פתרונות מתאימים לסימנים שעל העור. בעזרת הלייזר ניתן להסיר או לטשטש צלקות מאזורים שונים של הגוף (ואף סימני צלקות לאחר אקנה), סימני כוויות, חתכים ועוד. בכל מקרה של ספק תמיד ניתן להתייעץ מראש על אפשרויות הטיפול ולקבל מידע כמה טיפולים נדרשים לצורך טשטוש או הסרת הצלקת.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

החלמה לאחר טיפול להסרת צלקות בלייזר

הליך טיפול העלמת צלקות בלייזר הוא הליך לא פולשני שאינו כואב, אך הוא מתבצע בהשגחה רפואית תחת הרדמה מקומית. לאחר הטיפול ההרדמה המקומית תפוג והמטופל יוכל להמשיך בסדר יומו ללא מגבלה וללא כאב. עם זאת חשוב לדעת כי לרוב ישנו צורך במספר טיפולים על מנת לטשטש או להעלים את הצלקת.

טיפול שאינו כירורגי

טיפולי הסרת צלקות בלייזר מאפשרים לנו להיפתר מהצלקות בהליך שאינו כירורגי ולכן ניתן לצפות לתוצאות תוך זמן קצר ובמינימום תופעות לוואי. טיפול הלייזר פולט פולסים (אשר עוצמתם ותדירותם נקבעת על ידי המטפל) לאזור הצלקת ובכך הם מעודדים את חידוש העור באזור הצלקת. חשוב לדעת כי הטיפול מתבצע על ידי השגחה רפואית ובהרדמה מקומית של אזור הטיפול. 

הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הסרת נימים בלייזר
העלמת נימים בלייזר
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
הסרת צלקות בלייזר
העלמת צלקות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר

תוצאות להן ניתן לצפות

טיפולי העלמת צלקות מאפשרים להגיע לתוצאות טובות מאד, בזמן קצר וללא כאב. הלייזר מעודד את חידוש העור והוא אינו חודר לשכבת האפידרמיס, מה שהופך אותו לבטוח. הלייזר מכוון באופן נקודתי לצלקת ולכן הוא מטפל אך ורק באזור מבלי לפגוע ברקמות בריאות וחיוניות. הצלחת הטיפול תלויה גם בצלקת עצמה ובמצב העור כאשר לרוב יהיה צורך במספר טיפולים. התוצאה לה ניתן לצפות היא צמצום משמעותי (של כ-80%) מהצלקת.

מתעניינים בהסרת צלקות?

סובלים מצלקות? הן מהוות מטרד אסתטי או פשוט מזכירות לכם רגעים לא נעימים? היום ניתן לבצע הסרת צלקות בלייזר בדרך בטוחה. כיוון שלרבים ישנן שאלות על הטיפול ריכזה חברת המקור לטיפולים בלייזר את המידע והביאה אותו בצורה אובייקטיבית. בנוסף, החברה מעמידה יועצים מומחים שישמחו ליצור קשר בהשארת פרטים באתר.