לחצו להתקשרות:

הצרת נרתיק בלייזר

הריונות, לידות וגם התבגרות יוצרים שינויים משמעותיים בנרתיק: הרקמות שתומכות ברצפת האגן נחלשות, השרירים הופכים רפויים וכן נגרם נזק לקירות הקדמיים והצידיים של הנרתיק, שהולך ומתרחב. בלא מעט מקרים (יותר מכפי שניתן לחשוב, שכן נשים רבות מתביישות לדבר על כך ובנוסף לא תמיד הבעיה מאובחנת) התוצאה היא אובדן ההנאה מיחסי המין ובעקבותיה פגיעה בדימוי העצמי, בביטחון העצמי ובאיכות החיים באופן כללי.

הצרת נרתיק בלייזר מהווה פתרון חדשני שמאפשר לנשים לשוב וליהנות מחיים מלאים גם ללא צורך בהתערבות כירורגית.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הצרת נרתיק עם לייזר

כיצד מתבצע טיפול הצרת נרתיק עם לייזר?

טיפול הצרת נרתיק עם לייזר מבוסס על שיגור קרני לייזר (מסוג CO2) אל פנים הנרתיק. אנרגיית הלייזר יוצרת פציעות מיקרוסקופיות ברקמות באזור זה, והפציעות – שהן כמובן מבוקרות ומדויקות – גורמות לגוף להגביר את ייצור הקולגן ובעצם לחדש את הרקמות.

הרקמות החדשות של פנים הנרתיק ואפקט המיצוק גורמים להצרתו של הנרתיק ולהשגת המטרה החשובה.

כמה זמן נמשכים טיפולים להצרת נרתיק בלייזר?

טיפולים להצרת נרתיק באמצעות לייזר נמשכים כחצי שעה עד שעה. בחלק מהמקרים נדרשים עד 3 טיפולים שכאלה, עם מרווח של כחודש ביניהם, על-מנת להבטיח את התוצאה הרצויה.

יתרונות הלייזר לטיפול הצרת נרתיק

דרך נוספת להצר נרתיק שהתרחב יתר על המידה היא ניתוח פלסטי, שבדומה להצרת נרתיק בלייזר מבוסס על יצירת חתכים זעירים באזור. אמנם מדובר בניתוח שנחשב לא מורכב מאוד, אולם גם כך, כמו כל פעולה כירורגית, זהו טיפול פולשני שכרוך בכאב ובתקופת החלמה.

טיפול לייזר להצרת נרתיק לעומת זאת אינו פולשני ועל כן החזרה לשגרה מידית. יתרונות נוספים של הצרת נרתיק באמצעות לייזר – שבין הטכנולוגיות שמבצעות את הטיפול ניתן לציין את Femilift ואת IntimaLase – הם תיקון דליפת שתן במאמץ (ברמות 1 עד 3, תופעה שנלווית בלא מעט מקרים להתרחבות הנרתיק) והעלמת היובש באזור כך שההנאה מיחסי המין משתפרת עוד יותר.