לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים

הסרת שיער באמצעות לייזר

הלייזר משמש לטיפולים רבים בתחום האסתטיקה והרפואה כמו למשל הסרת משקפיים בלייזר, טשטוש צלקות וגם הסרת שיער בלייזר. הטכנולוגיה אשר עושה שימוש בלייזר מתפתחת כבר שנים ושימוש נכון בה מאפשר להסיר את השיער לצמיתות מאזורים לא רצויים בגוף ולהפחית את צמיחת השיער.

פנייה להסרת שיער בלייזר

טיפול הסרת שיער בלייזר הוא טיפול אשר נעשה מבחירה של המטופל כאשר למרות שיש שחושבים כי רק נשים פונות להסרת שיער בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר גברים אשר פונים לטיפול. הסרת שיער בלייזר יכולה להתבצע באזורים שונים של הגוף לרבות רגליים, ידיים, מפשעות, חזה, גב ואפילו עבור שיער הפנים.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הורדת שיער בלייזר

רוב הנשים מכירות את השיטות הישנות להסרת שיער כמו הגילוח, השעווה והמכשירים הביתיים, אך כל אלו אינם נותנים מענה אשר דומה אפילו במעט לטיפולי הסרת שיער בלייזר אשר מציעה פתרון אופטימלי לטווח ארוך, פתרון הסרת שיער שאינו כואב ונמצא בטוח לשימוש. כיוון שהטיפולים מיועדים גם עבור נשים וגם עבור גברים חשוב לדעת כי ניתן לבצע הסרת שיער מאזור מלא וניתן לבצע הסרה חלקית לאלו אשר רוצים להשאיר שיער אך לא בכמות הקיימת.

הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הצרת היקפים בלייזר
הסרת נימים בלייזר
העלמת נימים בלייזר
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר
פטרת ציפורניים בלייזר
הסרת צלקות בלייזר
העלמת צלקות בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר
הסרת משקפיים בלייזר

קהל היעד המתאים לטיפול

הסרת שיער בלייזר לא מתאימה לכל אחד ובעלי שיער ועור בהיר ימצאו פעמים רבות כי הטיפול פחות יעיל או כלל לא מתאים עבורם. לכן, חשוב מאד לבצע בירור מקדים אודות הטיפול והתאמה לדרישות השונות. כמו כן לא כל גיל ולא כל שלב בחיים מתאימים לביצוע הסרת השיער ונערות צעירות אשר מתעניינות בו צריכות לעבור בדיקה האם הן מתאימות או לא וזאת בשל השינויים ההורמונליים של הגוף. גם נשים בהריון או נשים מניקות צריכות ליידע את הצוות המטפל ולבחון את התאמתן לטיפול.

הליך הסרת שיער בלייזר

  • בדיקה ובחינת התאמה – השלב הראשון לטיפולי הסרת שיער בלייזר הוא בדיקת התאמה לטיפול. על מנת להתייעץ עם מומחים לגביי התאמה לטיפול ניתן גם להשאיר פרטים באתר ליצירת קשר עם מומחה.
  • הגעה לטיפולים – טיפולי הסרת שיער בלייזר יימשכו לאורך תקופה (תלוי באזור הטיפול וכמות השיער). לרוב באזורים הדורשים טיפול ארוך יסיימו את הטיפול תוך מקסימום 12 טיפולים יוסר השיער לצמיתות כאשר בין טיפול לטיפול יעברו 12 שבועות.
  • הגנה על העור – המטפלים במכון ימליצו שלא לחשוף את האזור המטופל לשמש למשך מספר ימים לאחר הטיפול. יש לבצע את הטיפולים במחזורים אשר ייקבעו מראש בשלב הבדיקה המקדימה.

כיצד נוכל לסייע

 

חברת המקור לטיפולים בלייזר שמה לעצמה מטרה להעניק לכם מידע אודות טיפולי לייזר. מטרתנו היא להעניק מידע אובייקטיבי ולהעמיד מומחים בתחום שיוכלו לייעץ לכם אלו טיפולים מתאימים לכם וכיצד לבחור נכון את המכון לביצוע הסרת שיער בלייזר. על מנת לדבר עם מומחה בתחום יש להשאיר פרטים באתר ומומחה בתחום יחזור אליכם.